اخبار

در فضایی صمیمی انجام شد؛ دیدار و گفتگوی مدیر عامل بنیاد بین المللی امام رضا(علیه السلام) با دبیران برنامه جشنواره بین المللی امام رضا(علیه السلام) در 4 استان کشور

در فضایی صمیمی انجام شد؛ دیدار و گفتگوی مدیر عامل بنیاد بین المللی امام رضا(علیه السلام) با دبیران برنامه جشنواره بین المللی امام رضا(علیه السلام) در 4 استان کشور
محمود رضا برازش مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا (علیه السلام) و سید جواد رفایی مشاور فرهنگی هنری این بنیاد درسفری سه روزه به 4 استان کشور با دبیران چند برنامه شانزدهمین دوره جشنواره امام رضا(علیه السلام) دیدار و گفت و گو می کند.

 به گزارش سرویس استان های خبرگزاری رضوی؛ دبیر شانزدهمین دوره جشنواره امام رضا(علیه السلام)  در اصفهان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان که دبیری جشنواره تصویر سازی را برعهده دارد دیدار و رایزنی کرد .
در این دیدار وی پس از استماع گزارش برگزاری جشنواره به ارائه دیدگاه های خود پرداخت.
استان چهارمحال و بختیاری و شهرکرد مقصد بعدی مدیر عامل بنیاد بین المللی  امام رضا (علیه السلام)  بود که این سفر هم اکنون در جریان است.وی در فضایی سنتی و صمیمی به گفتگو با جواد کارگران دهکردی مدیرکل ارشاد استان و دبیر جشنواره تولید کتاب رضوی برای کودکان و نوجوانان پرداخت و هم چنین با نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر کرد دیدار  و گفت و گو کرد.
مدیرعامل و مشاور فرهنگی بنیاد بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا (علیه السلام)  سپس به یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد سفر می کنند.
برازش در جریان این سفر با اعضای ستاد اجرایی جشنواره ملی آئین های نمایشی رضوی  دیدار و گفت و گو مي کند.
شیراز و دیدار با مدیرکل ارشاد فارس و دبیر جشنواره شعر رضوی اقوام ایرانی آخرین برنامه سفر کاری محمود رضا برازش است که یکشنبه 23 اردیبهشت ماه صورت می گیرد.
یادآوری می شود؛ مدیر عامل بنیاد بین المللی  امام رضا (علیه السلام) قرار است به تمامی استان های کشور که میزبان برنامه های جشنواره بین المللی امام رضا(علیه السلام) هستند سفر کرده و از نزدیک با دست و اندرکاران اسن برنامه ها به گفتگو بپردازد.

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۵:۱۴

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.