اخبار

در نشست مسئولان دبیرخانه های برنامه های جشنواره رضوی با مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا (علیه السلام) مطرح شد: تندیس فاخر و هنرمندانه جشنواره امام رضا(علیه السلام) طراحی می شود

در نشست مسئولان دبیرخانه های برنامه های جشنواره رضوی با مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا (علیه السلام) مطرح شد: تندیس فاخر و هنرمندانه جشنواره امام رضا(علیه السلام)  طراحی می شود
مسئولان دبیرخانه های برنامه های شانزدهمین دوره جشنواره بین المللی امام رضا(علیه السلام) به مدت دو روز در نشست مشترکی با محمود رضا برازش مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا (علیه السلام) و معاونان این بنیاد، درباره رویکرد جدید در نحوه پرداخت تعهدات ونظارت و ارزیابی بر برنامه های این دوره از جشنواره به بحث و تبادل نظر پرداختند. به گزارش خبرگزاری رضوی از تهران؛ در این نشست هر یک از مسیئولان دبیرخانه های برنامه های جشنواره امام رضا(علیه السلام) در دوره شانزدهم به ارائه گزارشی از آخرین فعالیت ها در استان خود پرداختند.
به گزارش خبرگزاری رضوی از تهران؛ در این نشست که فرشید فلاح معاون اجرایی، سید جواد رفایی مشاور فرهنگی هنری، علی ثابت نیا معاون هنری، علیرضا کریمدادیان معاون پژوهشی و انتشارات و حجت الاسلام سیدی معاون فرهنگی بنیاد امام رضا(علیه السلام)  نیز حضور داشتند؛ مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا (علیه السلام)  با اشاره به ساختار جدید این بنیاد گفت: فعالیت های بنیاد و جشنواره امام رضا(علیه السلام) در قالب معاونت های تخصصی در حال انجام است.
وی بر اهمیت رشد کیفی برنامه های جشنواره امام رضا(علیه السلام)  تاکید کرد و گفت: پس از ارزیابی تمامی برنامه های جشنواره امام رضا(علیه السلام)  به لحاظ کیفی درجه بندی شده اند.
دبیر جشنواره بین المللی امام رضا (علیه السلام)  بر مردمی تر شدن این جشنواره نیز تاکید کرد و افزود: به دنبال آن هستیم انشاالله در دهه کرامت هفته فرهنگ رضوی و با مشارکت شهرداری مشهد نمایشگاه فرهنگ رضوی در مشهد را برگزار کنیم.
تاسیس باشگاه خبرنگاران رضوی
هم چنین فرشید فلاح معاون اجرایی بنیاد بین المللی امام رضا (علیه السلام) با بیان اینکه به دنبال نمایش آثار تولیدی جشنواره امام رضا(علیه السلام)  در چند استان هستیم گفت:برخی کارگاه های آموزشی نیز در حاشیه جشنواره ها برگزار می شود.
وی از برگزاری جشنواره خبرنگاران برتر رضوی در سراسر کشور خبر داد و افزود: این جشنواره ویژه اهالی رسانه است و در پایان سال باشگاه خبرنگاران رضوی تشکیل خواهد شد.
طراحی تندیس فاخر و هنرمندانه
در ادامه این نشست علی ثابت نیا معاون هنری بنیاد امام رضا(علیه السلام)  از طراحی تندیس نفیس جشنواره امام رضا(علیه السلام) خبر داد و گفت: بزودی این تندیس نفیس و فاخر با ظرافت های هنری طراحی شده و تعداد محدودی از آن برای استان های کشور ارسال می شود و به دنبال آن هستیم اگر شرایط مناسبی فراهم شد یک تندیس واحد به برگزیدگان جشنواره در سراسر کشور اهدا شود تا شایسته جشنواره امام رضا(ع) یک اثر هنری خلق شده و به برگزیدگان اهدا شود.
در پایان این نشست، مدیرعامل بنیاد امام رضا(علیه السلام)  با اهدای لوح تقدیر؛ از مسئولان دبیرخانه های برنامه های جشنواره بین المللی امام رضا(علیه السلام)  که سال گذشته این برنامه ها را برگزار کردند تجلیل کرد.
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۵:۲۳

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.