اخبار

30 دی ماه؛ آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه سیزدهمین جشنواره ملی تصویرگری رضوی اصفهان

30 دی ماه؛ آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه سیزدهمین جشنواره ملی تصویرگری رضوی اصفهان
بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره سیزدهمین جشنواره ملی تصویرگری رضوی اصفهان، 30 دی ماه آخرین مهلت ارسال آثار به این جشنواره است. به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سیزدهمین جشنواره ملی تصویرگری رضوی اصفهان با هدف آشنایی کودکان و نوجوانان با جنبه‌های مختلف زندگی حضرت رضا(علیه السلام) فراهم نمودن زمینه تبادل تجربیات تصویرگران در سطح ملی، گسترش فعالیت‌های فرهنگی هنری مرتبط با سیره اهل بیت(علیهم السلام) و توجه به جنبه‌های تصویری بارگاه ملکوتی حضرت امام رضا(علیه السلام) و مفهوم زیارت برگزار می‌شود.

گسترش ارزش‌های انسانی و معنوی به عنوان بخش مهمی از فرهنگ ایرانی اسلامی، تشویق هنرمندان تصویرگر به خلق آثار با موضوعات مذهبی و اخلاقی به ویژه زندگی و سیره حضرت امام رضا(علیه السلام) و کشف استعدادهای جدید در حوزه تصویرگری با نگاه تازه به موضوع و خلاقیت در اجرا را از دیگر اهداف این جشنواره است.

سیزدهمین جشنواره ملی تصویرگری رضوی توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با همکاری بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا(علیه السلام) و دفتر امور هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

این جشنواره در محورهای احادیث رضوی، حرم رضوی، سبک زندگی و سیره رضوی، نماز طلب باران، داستان‌های رضوی، کراوان‌ها و زائران پیاده، نماز عید فطر، حدیث سلسله الذهب و کرامت انسانی با الهام از آموزه‌های رضوی و اهل بیت(علیهم السلام) برگزار خواهد شد.

علاقه مندان برای شرکت در این جشنواره تا 30 دی ماه از طریق پایگاه اطلاع رسانی esfahanshamstoos.ir اقدام به ثبت نام نموده و تا 25 بهمن فرصت دارند اصل اثر را به دبیرخانه جشنواره به نشانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان ارسال نمایند.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان
۲۷ آذر ۱۳۹۷ ۱۳:۱۳

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.